Visitor book

Should you feel like sparing a wish, query, complaint, or praise, the Visitor Book is the toll you´re looking for. It may be that your concern will likely address further visitors of the ZOO, and so it will be answered publicly by a designated ZOO official.

Stránka

[ Eliška Tuesday, November 22, 2016 2:34 PM ]

Velice zajímavá stránka, zdá se, že je ale v posledním roce neaktualizovaná, což mi připadá jako velká škoda.

[Tuesday, June 27, 2017 2:25 PM]

Dobrý den, velice děkujeme za připomínku.. Upřímně vzhledem k tomu že je to pouze naše soukromá aktivita jakožto chovatelů slonů, nestíháme bohužel vzhledem k naší časové vytíženosti reagovat..

Obrazy od slonů

[ Miroslav Moravec Friday, June 17, 2016 9:00 AM ]

Dobry den,

docetl jsem se, ze ve Vasi ZOO maluji zejmena sloni obrazy. Moc rad bych si takóvy obraz koupil. Nanestesti bydlim dost daleko a v blizke dobe se k Vam nedostanu. Neuvazujete prosim treba o zasilani techto obrazu na dobirku?

A pokud ne-nesla by udelat vyjimka a obraz mi poslat? Stacilo by mi poslat par fotek a ja bych si nekolik obrazu urcite vybral. VSECHNY Vase vvydaje a naklady s tim spojene - bych samozrejme uhradil.

A az budu mit cestu kolem-urcite se do Vasi ZOO prijedu podivat. Byl jsem uz skoro ve vsech.Jsem milovnik zvirat a sam mam doma malou ZOO....

S pozdravem

Miroslav Moravec

Jihoslovanská 12

Prostějov

796 01

[Friday, June 17, 2016 2:46 PM]

Dobrý den,

možné to je, Váš dotaz jsme přeposlali našemu návštěvnickému servisu. Děkujeme za zájem, přeji pěkný den. Petr Kiebel, chovatel slonů

Foto sloni

[ Michal Minařík Monday, January 11, 2016 5:28 PM ]

Dobrý den,chtěl bych se optat zda-li je možné se slony/slonem po nějaké rozumné domluvě vyfotit či se dostat do nějakého bližšího kontaktu. Přítelkyně bude mít narozeniny a miluje slony. Kdyby to tedy bylo možné bylo by to fajn. Děkuji za odpověď Michal M.

[Monday, January 11, 2016 11:25 PM]

Dobrý den,

určitě to možné je. Pro více informací se prosím koukněte na www.zoousti.cz , oddíl "zážitkové programy". Budeme se těšit :)

S pozdravem Petr Kiebel, chovatel slonů

Historie chovu slonů v ústecké zoo

[ Václav Kůta Friday, January 8, 2016 10:26 PM ]

Dobrý den, zpracovávám si historii chovu slonů v našich zoologických zahradách a narazil jsem na menší problém. V jednom článku se píše, že "Během května a června 1987 byl realizován transport dvou- a tříleté samice Sita II a Delhi lodí z Vietnamu," což jsem pochopil tak, že Sita II dorazila v květnu, a Delhi o měsíc později v červnu. V dalších článcích se ale píše, že obě do ústecké zoo dorazily společně v červnu. Který z těchto údajů je tedy správný?

Děkuji za odpověď a přeju celé vaší zoo hodně odchovů.

S pozdravem V. Kůta

[Friday, January 8, 2016 11:01 PM]

Dobrý den, údaj je myšlen tak, že transport obou slonic probíhal v těchto měsících a obě dorazily najednou do naší zoo v červnu.

S pozdravem Petr Kiebel, chovatel slonů

Velký dík.

[ Magda Láníková Monday, August 24, 2015 10:06 AM ]

Srdečně zdravíme Pány Ošetřovatelé Petra a Pavla a úžasné sloničky Kalu a Delhi.Po roce jsme navštívili tyto úžasné sloničky a jejich starostlivé ošetřovatelé. Děkujem za milý, vstřícný a vždy ochotný přístup k nám ,fanouškům slonů.Přejeme Vám i sloničkám hodně zdraví. Ještě jednou moc děkujem.Magda a Jiřina z Ostravy.

[Tuesday, August 25, 2015 9:41 PM]

Dobrý den, jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo. Těšíme se na příští návštěvu. Mějte se fajn :), Petr Kiebel, chovatel slonů

Delhi

[ Michal Friday, July 3, 2015 11:36 AM ]

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak se správné oslovení samice Delhi? Slyšel jsem už Delhi, Deli či Dílí.

Jak je to tedy správně? :)

Děkuji

Michal

[Tuesday, August 25, 2015 9:39 PM]

Dobrý den, správně je to "Dylí". Občas jí říkáme i "Delino" :) S pozdravem Petr Kiebel, chovatel slonů

28.4 2015

[ Jarka Sunday, April 26, 2015 7:22 PM ]

Dobrý den dnes jsme byly v zoo u vás moc se nám tam líbilo,slonice úžasné ostatní zvířátka taky máte to tam moc pěkné chtělo by to hrocha, nosorožce,no věcí sortiment zvířat ale i tak superužasní.

[Tuesday, April 28, 2015 10:23 PM]

Dobrý den, děkujeme za pochvalu, moc si jí vážíme. Nosorožce máme, sice poslední "babičku", ale máme :). A hroch se k nám nakopec nehodí :)

S pozdravem Petr Kiebel, chovatel slonů

Krmení slonů

[ Martin Žabka Tuesday, August 5, 2014 1:39 PM ]

Přístup pánů Jana Javůrka a Jiřího Hanzlíka dělá z již tak krásného zážitku něco nezpomenutelného. Samozřejmě, že svůj velký podíl na tom mají i obě slonice, u kterých jsme díky jejich klidné povaze celkem rychle překonali prvotní obavy a zbyl jen zdravý respekt.

Díky za mnoho zajímavých informací (jak ze života slonů, tak celé ZOO:)) a za příjemně strávené odpoledne.

[Wednesday, August 6, 2014 4:00 PM]

Dobrý den, děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že Váš zážitkový program dopadl přesně tak, jak dopadnout měl. Přeji pěkný den:) Petr Kiebel, chovatel slonů

Děkuji !

[ Pillichová Jana Monday, August 4, 2014 7:59 PM ]

Dobrý den,

zdravím Pány Chovatele Petra a Pavla a samozřejmě úžasné sloničky Delhi a Kalu !

Měla jsem tu možnost prožít ve společnosti těchto čtyř báječných bytostí jeden celý den v rámci programu "Jeden den chovatelem". Je to pro mne nezapomenutelný zážitek!

Díky chovatelům, jejich milému, vstřícnému a ochotnému přístupu, jsem se celý den cítila jako jedna z nich a měla jsem pocit, že všechny znám léta:).

Jen díky jejich tvrdé každodenní práci,trpělivosti,vysoké profesionalitě a hlavně lásce, se kterou se Delhi a Kale věnují, jsem mohla já, jako naprostý laik, být slonům tak blízko, jako už nikdy v životě nebudu (ale já se vrátím:)).

Možnost pozorovat souznění a souhru mezi člověkem a tak obrovským zvířetem, kdy slonice ochotně spolupracují a ještě je vidět, že je to těší!!

Moc a moc děkuji za jeden z nejkrásnějších zážitků mého života Delhi, Kale, Pavlovi a Petrovi !

Přeji všem pevné zdraví a hodně sil do jejich společné krásné práce !

Zdravím všechny Jana Pillichová

Ještě vzkaz pro milovníky slonů - Na slony jeďte do Ústí, protože dívat se na ně můžete v každé zoo, ale jen tady se s nimi pomazlíte :))

[Wednesday, August 6, 2014 4:05 PM]

Dobrý den, děkujeme za hezké poděkování :). Přesně tohoto mají naše programy dosáhnout - ukázat co nejvíce lidem jak je úžasný svět slonů. Jsme moc rádi, že se nám to povedlo a že se Vám u nás líbilo. Mějte se moc hezky a těšíme se na další shledání :) S pozdravem Petr Kiebel, chovatel slonů

Den chovatelem

[ Lucie M. Tuesday, July 1, 2014 8:52 PM ]

Moc děkuji Pavlovi a Honzovi za nádherný den a úžasný zážitek :) Bylo to super :)

[Wednesday, August 6, 2014 4:05 PM]

Ahoj Lucko. Děkujeme za poděkování a jsme rádi, že se ti u nás líbilo, dává to naší práci více radosti a smysluplnosti. Hezké prázdniny a hodně štěstí i v těch dalších dnech ti přejí Kala, Delhi a Pavel.